Okulumuz

HAKKIMIZDA

Yaprak Anaokulu, 2005 yılından bu yana, alanında uzmanlaşmış, yetenekli ve yaratıcı kadrosuyla; gelişen ve sürekli değişim içinde bulunan dünyaya ve çağın gerekliliklerine uyumlu, Atatürk ilke ve inkılapları doğrultusunda  “çağdaş uygarlık seviyesinin üzerine çıkma”  hedefini ilke edinmiş  “iyi insan yetiştirme”  yolunda emin adımlarla ilerleyen bir anaokuludur.

Eğitim Programımızın Temel Amacı

   Okulumuzda uygulanan eğitim programı çocuk merkezli olması sebebiyle;, çocukları bedensel, zihinsel, duygusal ve sosyal yönden gelişimlerini destekleyen; temel becerileri kazandırarak, olumlu benlik kavramı geliştirmesine, kendini ifade etmesine, öz denetim kazanmasına olanak tanıyan, öğrenme isteği ve merak duygusu uyandıran, yaratıcılığı ön plana çıkarmayı hedefleyen bir programdır.

   Yaprak Anaokulu, çocuklarımıza özgür bir ortamda sık konuşma ve düşüncelerini açıklama olanağı sağlar. Çocuğun toplumda özgüven sahibi, kendini rahat ifade edebilen bir birey olmasını hedefler.

  Çok yönlü bu programda okulumuz ve öğretmenlerimiz gereğini yapar, uygular. Ancak;  bütünselleşmiş bu programın en önemli noktalarından bir diğeri ise; ailenin okula ve çocuğuna vermiş olduğu destektir. Aileden bu desteği alan çocukların yukarıda hedeflenmiş olan programa daha çabuk ulaştığını unutmamak gerekir.

İlkemiz

Yaprak Anaokulu  “Sizin Olmadığınız Yerde”  ilkesine inanır. Sevgi ve saygı ortamında yetişmiş çocuklar, toplum içerisinde, kendilerini rahat ifade edebilen, özgüven sahibi bireyler olarak yerlerini alırlar. Bu anlamda velilerimiz, gereklilik ve istekleri doğrultusunda, okulumuzun idaresinden aldıkları randevu ile kurucu veya kurum müdürü ile diledikleri zaman görüşebilirler.

 

Değerli veliler
2019-2020 & yılı için kayıtlarımız devam etmektedir.

 
0

Bugüne Kadar ki
Öğrenci Sayımız

0

Toplam Ders Saatimiz

0

Toplam Açık Gün Sayımız

0

Bizi Tercih Eden
Aile Sayımız

Eğitim Gruplarımız

Gruplar va Anaokulu hakkında detaylı ücretlendirme ve bilgi almak için iletişim sayfamızdan form doldurabilirsiniz.

Oyun Grubu

3 ve 5 Günlük Oyun ve Eğitim Programlarımız ile hizmetinizdeyiz

Okul Öncesi

Tam Gün ve Yarım Gün Okul Öncesi Eğitim Programlarımız ile hizmetinizdeyiz

Anaokulu

Tam Gün Anaokulu Eğitim Programlarımız ile hizmetinizdeyiz

MONTESSORI

“Duyular dünyayı keşfetmekte bize bilgi yollarını açar”

Vizyonumuz

2005 yılında "Sizin Olmadığınız Yerde" vizyonuyla kurulan Özel Yeşilpınar Yaprak Anaokulu; 40 yılı aşkın yönetici deneyimi ile Sağlıkçı ve Eğitimci kurucu altyapısıyla; alçak gönüllü, kendine ve etrafına saygılı, çevresine duyarlı, yardımsever ve analitik düşünebilen bireyler yetiştirmeyi hedeflemiştir.

ÇİZGİMİZDEN ÖDÜN VERMEDEN

SİZLERLE EL ELE EĞİTİMDE 16.YIL