Kurucumuzun Mesajı

İşimiz Çocukların Eğitimi;

“Sizin Olmadığınız Yerde“ sloganıyla 2005 yılında Eğitim hayatına giren  Anaokulumuz, bize olan inancınız ve güveninizle yıllardır bu faaliyetine  devam ediyor.

Bir Öğretmen çocuğu, hem de üç çocuk sahibi bir anne olarak çocuklarımın; Sağlıklı, Mutlu, Özgüveni yüksek birer  birey olması için ne yapmalıyım?

Bu konularda bir okuldan beklentilerim neler olmalı? Onların geleceği için en iyi okul nasıl olmalı? gibi sorulardan hareket ederek bu hedeflere varabilmek için en uygun eğitimi vermeyi amaçladık.

Hizmet verdiğimiz Eğitim sektöründe  çocukların; bedensel, zihinsel, duygusal ve sosyal yönden gelişimlerini desteklemek, onlara temel eğitim becerileri kazandırmak, pozitif benlik kavramlarının gelişmesine ve kendilerini doğru ifade etmelerine, öz denetimlerini kazanmalarına imkan tanımak, öğrenme isteklerini ve merak duygularını uyandırmak temel amacımız oldu.

Bu vizyon doğrultusunda Anaokulumuz da; bilgili, yetenekli, yaratıcı, tecrübeli ve profesyonel bir ekiple en iyiyi yapmayı hedefledik.

Bilginin nihayetsiz olduğu inanıcıyla, gerek yurt içinde, gerekse yurtdışında modern çağın eğitime getirdiği yenilikleri ve gelişmeleri yakından takip ederek eğitimcilerimizle, kendimizi geliştirmeye ve size hizmet etmeye devam etmekten büyük keyif alıyoruz.

Bu iftihar ve mezun ettiğimiz ilk öğrencilerimizden seneye okulumuza  öğretmen olarak başlayacak olanlar olması münasebetiyle duyduğumuz haklı gurur bize yetiyor...

Sevgiyle kalın

N.Yaprak AYDIN
Kurucu

ÇİZGİMİZDEN ÖDÜN VERMEDEN

SİZLERLE EL ELE EĞİTİMDE 16.YIL